Zaposlitev - Iščemo tržnike

Naše podjetje je prepoznavno, uspešno in večletno vodilno podjetje v spletni prodaji v Sloveniji. Zaradi širitve in doseganja višjega standardna kuponske prodaje iščemo pri Kuponi EnaA.com samoiniciativne, nadpovprečno sposobne, ambiciozne in prodajno naravnane kandidate z odličnimi pogajalskimi veščinami.

Kraj opravljanja dela:
- po celi Sloveniji

Delovne naloge in odgovornosti:
- aktivno pridobivanje strank (pogodb) prek telefona in na terenu pravnim osebam
- organizacija sestankov s potencialnimi strankami, udeležba na sestankih, zaključevanje pridobitve strank ter vzdrževanje redne komunikacije s strankami
- priprava promocijskega gradiva
- skrb za rast prodaje in iskanje novih poslovnih priložnosti

Od kandidatov pričakujemo:

- status samostojnega podjetnika (kasneje možnost zaposlitve za določen oz. nedoločen čas)
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj v trženju in prodaji (osebno in telefonsko)
- zahtevana izobrazba od VI/1. ali VI/2.
- zahtevano je znanje angleškega jezika, znanje dodatnega tujega jezika je prednost
- poznavanje dela z računalnikom (MS Office, delo s kontakti)
- odgovorno in lojalno obdelovanje zaupnih podatkov
- vozniški izpit B kategorije, lastno prevozno sredstvo
- obvladovanje prodajnih veščin, iznajdljivost in prepričljivost
- samostojnost in samoiniciativnost
- usmerjenost k rezultatom in ciljem

Kandidatom nudimo:

- možnost osebnega in poslovnega razvoja v uspešnem in rastočem podjetju
- delo od doma
- redno in zanesljivo plačilo
- osnovno plačilo s provizijskim dodatkom za uspešnost
- urejeno, stimulativno in prijetno delovno okolje

Prijave pošljite s priloženim CV na kuponi@enaa.com

Naši piškoti ne škodijo, o čemer se lahko prepričate na strani: nastavitve, a brez njih vam ne moremo omogočiti običajnih funkcionalnosti za sodobnega kupca. Prosimo, da s klikom na DA potrdite soglasje za uporabo piškotkov na naših straneh. V redu